Müşteri Hizmetleri: 0 850 300 99 46

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçeneklerini görmek için kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz.

Kapat

Bankası'na ait kartların taksit tabloları aşağıdaki gibidir.

Birkenstock

Hem sağlıklı hem çevreci Birkenstock modelleri

Birkenstock markasının en temel ilkesi sağlıklı yaşam, kaliteli işçilik ve materyallerdir. En sağlıklı yürümeyi sağlayan Birkenstock ayakkabı, terlik ve sandalet modelleri çevreye destek veriyor.

1774 yılında Almanya’da sağlıklı ayakkabı üretmek üzere kurulan Birkenstock, kaliteye ve sağlığa önem verirken, şık ve rahat tasarımları ile de hem günlük hayatta, hem de plajda rahatlığı ve şıklığı ayağınıza getiriyor. Birkenstock’un kurucusu ve tasarımcısı olan Johann Adam Birkenstock, bir ayakkabıcı olarak küçük bir Alman köyünde bu işe başladı. Birkenstock hala bir aile şirketi ve bütün Birkenstock terlik ve sandaletleri Almanya’da üretiliyor. Rahatlığıyla tüm dünyaya adını duyuran köklü Alman markası Birkenstock, günlük yaşam için ideal bir marka. Hem çeşitlilikleri hem de şıklıkları ile akıllara kazınan kadın, erkek ve çocuk terlik modelleri ile ünlü markalar arasında ilk sırada yer alan Birkenstock, Zizigo’da sizleri bekliyor.

Birkenstock konforunun sırrı

Kaliteye ve sağlığa önem veren Birkenstock modelleri, rahatlıklarını özel üretilen tabalarından alıyor. Birkenstock terlik modellerinin özel silikon taban tasarımları ile ayaklar artık özgür ve daha rahat. Yüksek kalitede üretilen terlikler, süet ve deri materyalleri ile şıklık kazanıyor. Ayağın şekline uyum sağlayan taban yapısı, elastik eva malzemeli alt tabanı ve tabanı stabilize eden kenevir (jut) dokusu ile ayaklarınız adeta yerden kesiliyor. Derin topuk bölümü sayesinde topuk kısmınızı kavrayarak ağrısız yürümenizi sağlıyor. Birkenstock terlik ve sandalet modellerinin özelliği olan şok emici tabanlar ile yazın sıcağından en çok etkilenen ayaklarınız ferahlıyor. Birkenstock bay ve bayan terlik modelleri hem stilleri hem de rahatlıkları ile fark yaratmaya devam ediyor.