Müşteri Hizmetleri: 0 850 300 99 46

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçeneklerini görmek için kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz.

Kapat

Bankası'na ait kartların taksit tabloları aşağıdaki gibidir.

Lacoste

İkon Lacoste ayakkabılar

Fransa’nın en önemli tekstil ve aksesuar markalarından biri olan Lacoste, 1933 yılında Reni Lacoste tarafından kurulmuştur. O zamanların en ünlü tenisçilerinden olan Lacoste, French Open, Wimbledon ve US Open kazanan bir tenisçidir. Tenis maçlarında kullanılan kıyafetlere alternatif olarak, rahat, terlemeyi önleyen ve hareket kabiliyetini artıran bir tasarım yaparak bugünkü Lacoste Polo T-Shirt'ü yaratmıştır. Lakabı olan timsahı ise logo olarak bu t-shirt'ün sol tarafına yerleştiren Lacoste, ilk defa bir tekstil ürününün görünen yüzeyinde logo kullanan marka olmuştur.

Lacoste koleksiyonunu yepyeni bir noktaya taşıyan ve gün geçtikçe özellikle gençler arasında popüler olan Lacoste ayakkabı modelleri, renkleri, tasarımları ve yenilikçi dokunuşlarıyla dikkat çekiyor. Rene Lacoste’un 1930’lu yıllarda kullandığı ve tenis ayakkabılarına ithafen üretilen Lacoste erkek ayakkabı modelleri bu markanın klasikleşen “Core” grubuna hitap ediyor. Şık ve rahat yapılarıyla dikkat çeken bayan ayakkabı modelleri ise günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden oluyor.

Lacoste’un inanılmaz özelliklerini keşfet

Lacoste hikâyesinden ve tenis sporundan ilham alınarak tasarlanan bu ayakkabıların tüm modelleri, delikli ve hava alan yapısı ile dikkat çekiyor. Hem yıpranmayı önleyen sıkıştırılmış plastik ve hem de konforu sağlayan kauçuk malzemeler kullanılarak geliştirilen tabanlar, Lacoste ayakkabı koleksiyonunun genel bir imzası niteliğinde. Kullanılan kanvas kumaştaki doku da Lacoste’un klasik polo tişörtlerinden esinlenerek üretilmiş. Klasik ayakkabı modellerinde kırmızı, siyah, beyaz ve lacivert renk seçenekleri bulunurken, yenilenen modellerinde koyu yeşil, fuşya ve kum beji renklerini de bulmak da mümkün. Bayanlar için babet modellerinin de yer aldığı zengin koleksiyonu, Zizigo sayesinde sadece bir tık ötenizde!