Müşteri Hizmetleri: 0 850 300 99 46

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçeneklerini görmek için kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz.

Kapat

Bankası'na ait kartların taksit tabloları aşağıdaki gibidir.

"Onitsuka Tiger Ayakkabı Modelleri"  

21 ürün bulduk!

Kategori

Numara

Renk

Fiyat

Materyal

Konfor ve stil katan spor ayakkabı markası: Onitsuka Tiger

Onitsuka Tiger, 1949 yılından bugüne detaylara önem veren Japon ustalığı ve değerleriyle spor ürünlerine stil katıyor. 1968 yılında Meksika Olimpiyat Oyunları'nda ilk kez giyildiğinden bu yana her yeni sezon yeni bir ülkeyi fetheden Onitsuka Tiger by Asics, şimdilerde dünya spor ayakkabı listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Hafif ve kaliteli malzemesi, kendine özgü çizgisi ve dinamik tasarımı ile her yaşa uygun günlük ayakkabı modellerinin yanlarında bulunan şerit tasarımı, Onitsuka Tiger markasının ticari ve tescilli tasarımı olarak göze çarpıyor.

Onitsuka Tiger spor ayakkabı modelleri rahat, şık ve trendy...

50’li yıllarda ortaya çıkan Onitsuka Tiger, sporseverlerce bilinmesine rağmen sokak modasına Kill Bill serisi ile giriş yaptı. Uma Thurman’ın ayağında gördüğümüz Onitsuka Tiger ayakkabı modeli, hızla tüm dünyaya yayıldıktan sonra, özellikle günlük yaşamda konforundan vazgeçemeyenlerin tercihi oldu. Dünyanın en rahat ayakkabı modellerinden Onitsuka Tiger, dinamik tasarımlarını kendine özgü stiliyle hafif, rahat ve kaliteli malzemesiyle ünlenen Asics markasının bir ürünü. Her kıyafete rahatlıkla uyum sağlayan son zamanların yükselen trendi Onitsuka Tiger günlük ve spor ayakkabı modelleri, kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modelleri ile her yaşa hitap ediyor. Son yıllarda sokak modasını da yönlendiren Onitsuka Tiger ayakkabı modelleri özelikle yeşil, sarı gibi çarpıcı renkleriyle dikkat çekiyor. Ayakkabı modellerinin yanında bulunan üç şerit ve arka kısmında bulunan kaplan şekilli logosu ile yeni sezonda da akıllarda yer ediyor.

*Onisuka Tiger spor ayakkabılarının kalıpları dar olduğu için, ayakkabı numaranızdan bir numara büyük almanızı tavsiye ediyoruz.

  • Seçtikleriniz :