Müşteri Hizmetleri: 0 850 300 99 46

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçeneklerini görmek için kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz.

Kapat

Bankası'na ait kartların taksit tabloları aşağıdaki gibidir.

"Pierre Cardin Ayakkabı Modelleri"  

11 ürün bulduk!

Kategori

Numara

Renk

Fiyat

Materyal

Pierre Cardin ayakkabı modelleri ile özel adımlar

Türkiye’de de 25 yıllık bir geçmişi olan Pierre Cardin, geçmişin çizgilerini fütürizm ile birleştirerek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olan Pierre Cardin markasını yarattı. Christian Dior’un yanında mesleğini geliştiren Pierre Cardin, 60'lı yıllardan bu yana 140 ülkede ayakkabı modellerini satmaya devam ediyor.

Pierre Cardin ayakkabı koleksiyonu oldukça rahat ve kaliteli modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kataloğu içinde her yaş grubuna ve tarza uygun inanılmaz şık Pierre Cardin ayakkabıları bulmak mümkün. Şimdi birbirinden şık Pierre Cardin ayakkabı çeşitleri, Zizigo ile ayağınıza geliyor.

Pierre Cardin Koleksiyonu şıklığın odak noktası

Profesyonel bakış açısı ile Paris’in geçmişi ve bugününü bir arada yaşatan Pierre Cardin ayakkabı modelleri, her ortamda bakışları üzerinde topluyor ve her göze ayrı bir farkındalık yüklüyor. Hayatınıza unutulmaz bir temasla dokunan Pierre Cardin, ayakkabı koleksiyonunda metalik renklerin cazibesini, siyahın asaletini ve canlı renklerin getirdiği ışıltıyı yansıtıyor. Platform ayakkabı modelleri ile şıklığınızı tamamlayan marka, babet ve sandalet çeşitleri ile ayaklarınızı rahatlıkla buluşturuyor. Bootie ve topuklu bot modelleri ile trend bir görünüm elde etmenize yardımcı olurken, çizme modelleri ile kış aylarını şık geçirmenizi sağlıyor. Lüks ürünleri sokağa taşımayı çok iyi başaran Pierre Cardin erkek ve kadın ayakkabı koleksiyonunun özgür parçaları ile kendinizi özel hissedeceksiniz.