ZİZİGO YARDIM

Nasıl sipariş verebilirim?

Gerçekleştirdiğiniz tüm siparişlerde, kargo bedeli 7,99 TL’den başlar. Aynı gün gönderimlerde ise bu ücret 5.90 TL’dir. Türkiye dışına gönderim yapılmamaktadır.

1. Kategori seçin

17-03/03/zizigo7.png


2. Veya Kampanya seçin

17-03/03/zizigo8.png


3. Yönlendirilen ürün listeme sayfalarından beğendiğiniz ürünü seçin

17-03/03/zizigo9.png


4. Ürün detay sayfasında renk, beden ve adet gibi ürün detaylarını seçtikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayın.

17-03/03/zizigo10.png


5. Sepete gitmek için sağ üst köşede açılan mini sepette “Sepete Git” butonuna basın, direkt ödeme adımına geçmek için ise “Satın Al” butonuna basın.

17-03/03/zizigo11.png


6. Sepetinize eklemek istediğiniz başka bir ürün yoksa “SATIN AL” butonuna tıklayarak ödeme ekranına geçebilirsiniz.Varsa “İNDİRİM KODUNUZ”u girip "Kullan" butonuna bastıktan sonra "SATIN AL" butonuna tıklayın.

17-03/03/zizigo12.png


7. Hesabınıza giriş yapın ya da misafir kullanıcı olarak devam edin.

17-03/03/zizigo13.png
8. Yeni bir adres oluşturun ya da mevcut adreslerinizden bir tanesini seçin, ardından “Satın Al” butonuna basın.

17-03/03/zizigo14.png


9. Kredi kart bilgilerinizi doldurun. Kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneklerinden 1 tanesini seçmeniz gerekir. Sözleşmeler adımından "Mesafeli Satış Sözleşmesi" ve "Ön Bilgilendirme Formu'nu inceleyebilirsiniz. (İşleminiz tamamlanmadan önce bilginize sunulan Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Tüketici Ön Bilgilendirme Formu'nu satış tamamlandıktan sonra sisteme girişini yaptığınız e-posta adresinize göndereceğiz ve üç yıl süreyle siz ve yasal merciilerden gelecek talepler için saklayacağız. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden sipariş detay sayfasından da bu sözleşme ve formlara ulaşabilirsiniz.) İşleminizi tamamlayabilmeniz için sözleşmeleri onaylamanız gerekmektedir. Son olarak cayma hakkı bilgilendirmelerini, ürün bedeli, kargo bedeli, ödeme şekli, vade farkı ve toplam bedeli inceleyip "Siparişi Tamamla" butonuyla işleminizi başarıyla sonuçlandırabilirsiniz. Eğer siparişinizde herhangi bir veri giriş hatası oluşmuşsa işleminizi onaylamadan geri dönüp değiştirebilirsiniz.

17-03/03/zizigo15.png


10. Siparişiniz başarıyla tamamlanmıştır. Sipariş numaranızı ve sipariş özetinizi bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tüketici şikayetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması halinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilirsiniz. Uyuşmazlık halinde ayrıca ülkemizde kabul edilen tahkim ve arabuluculuk gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına da başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak,hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.

17-03/03/zizigo16.png